Переяславці здобули чотири нагороди на чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу

На чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу, який  відбувся цими вихідними в Києві, вихованці СК “Преслав” чотири рази підіймалися на призовий п’єдестал.

Тренер клубу Юрій Гамалій розповів, що участь у змаганнях взяли 12 переяславських спортсменів. Загалом  же чемпіонат зібрав понад 500 учасників з різних областей України, тож конкуренція в групах була дуже висока.

За підсумками змагань 13-річна Віра Глоба здобула “золото”. У Тімура Аврамчука і Євгенія Хондошка – срібні нагороди. Хлопцям зовсім трішки не вистачило до перемоги. Ілля Заболотній здобув “бронзу”. Призерам вручили медалі й грамоти.

Завдяки спонсорській підтримці ТОВ «ТІР АГРО СПС» і ТОВ «Автосервіс» участь і поїздка на чемпіонат України для спортсменів та групи підтримки була безкоштовною.

Юрій Гамалій також дякує батькам вихованців, які сприяли  процесу підготовки та поїздці на змагання.