11.12.2018 року в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Тиждень Права!» в приміщенні Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2, головний спеціаліст Відділу «Переяслав-Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кучеренко О. В. спільно із психологом Барабаш М. О., вчителями школи Бурчик А. В., Власенко Л. Г., Головним Державним виконавцем Переяслав-Хмельницького МР ВДВС ГТУЮ в Київській області Білодід І. Ю., головним спеціалістом Переяслав-Хмельницького ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Київській області Хандошко Н. Г., старшим інспектором Переяслав-Хмельницького МРВ з питань пробації Шульгою С. О., провели лекцію для учнів 8, 9, 11 класів та викладачів закладу на теми : «Стоп Булінг», «Протидія насильству» та «Запобігання дискримінації» в школі. Також проінформували про систему безоплатної правової допомоги та про можливості отримати первинну та вторинну правову допомогу в Переяслав-Хмельницькому бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги. В ході лекції в інтерактивній формі проведено тренінги щодо моделей поведінки якими розв’язуються проблеми пов’язані з різними формами цькування, травлею, знущань, та було надано інформацію щодо захисту прав дітей, протидії домашньому насильству. Крім цього поширили інформаційні буклети «Я Маю Право» та «Стоп Булінг».
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади