2 грудня у спортивному залі ЗОШ №7 пройшов третій тур Юнацької баскетбольної ліги Київської області серед юнаків 2002-03 р.н. Непростим видався старт першої гри – який відверто провалили наші юнаки, а суперник БК «Стугна-Баскет» (м. Українка), скориставшись розгубленістю господарів зробив ривок 17:0… Не впоралися в захисті з лідером суперник, який за гру «накидав» 28 очок. Хоча й намагалися наздогнати своїх опонентів, на жаль, не вийшло – 60:66 на користь «Стугна-Баскет».
Друга гра з одним з лідерів чемпіонату, учасниками всеукраїнської ліги виявила переможця вже з перших хвилин. Щільний захист суперника, перевага у зрості та довга лава запасних не залишили нашим юнакам жодного шансу – поразка 31:116.
За підсумками шести ігор до п’ятірки найрезультативніших гравців входить наш Юрій Вітківський.
Наступний тур наші юнаки зіграють 23 грудня у Переяславі.
Склад команди (тренер Алла Бикова): Артем Андріяш, Валерій Вінс – 10 очок, Юрій Вітківський – 11 очок, Ростислав Дереча – 7 очок, Олександр Дубогрій – 2 очки, Микола Зайнчуківський – 22 очки, Ярослав Кожушко – 4 очки, Іван Орнацький – 12 очок, Владислав Романенко, Олександр Романик – 21 очко, Назар Чупрун, Антон Танащук – 2 очки.