Завтра, 21 листопада, об 11.00 в залі засідань міської ради відбудуться заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи. Запрошуємо депутатів міської ради, представників виконавчого комітету міської ради, громадських організацій та політичних сил, керівників підприємств та установ міста, учасників революційних подій в Україні 2004, 2013-2014 років, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганських областях, жителів та гостей міста.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів