20 листопада у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулося засідання профільної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, яке провів депутат міської ради Василь Мусієнко. У заході взяли участь секретар ради Петро Бочарін, представники структурних підрозділів виконкому міської ради з профільних питань.
Після обговорення члени комісії рекомендували депутатам Переяслав-Хмельницької міської ради підтримати відповідні профільні питання порядку денного чергової 61-ї сесії, яка відбудеться 29 листопада 2018 року.