27 жовтня в спортивному залі ЗОШ №7 пройшов 2 тур чемпіонату області серед юнаків 2002-03 р.н

27 жовтня в спортивному залі ЗОШ №7 пройшов 2 тур чемпіонату області серед юнаків 2002-03 р.н. Цього разу суперниками нашої команди  були команди з Требухіва та Василькова.

Перша гра проти команди Требухіва не виявила лідера, протягом всієї гри ініціативою володіли то гості, то господарі.  Нашим юнакам вдавалося відірватися  від суперника на 10 очок, але потім, помилка і суперник знову наступав на п’яти. В підсумку, перемога все ж таки залишилася за переяславцями 74:68.

Наступна гра, без відпочинку, була з командою Василькова. Перша чверть була досить напруженою, команди  намагалися захопити ініціативу на майданчику і нав’язати  супернику свою гру. Перша 10-ти хвилинка закінчилася 15:17 на користь гостей. Друга четверть була повністю на стороні  суперника, які повели в рахунку. В підсумку, поразка 42:94.

Після цієї гри, залишився неприємний осадок навіть не від поразки, а від брудної гри, невідповідної поведінки вболівальників з Василькова, які досить некоректно і по-хамськи себе поводили (мабуть батьки юнаків), дозволяючи собі майже після кожного рішення судді, бігти через майданчик то до суддівського столику, то до суддів «влаштовувати розбірки». Дивитися на таке видовище було неприємно і гидко. Мабуть, дивлячись на своїх батьків, і юнаки на майданчику, опускалися до погроз.

Склад команди (тренери Алла Бикова, Ірина Бикова): Юрій Вітківський 35 очок, 6 підбирань – 1 перехоплення, Микола Зайнчуківський 17-15-4, Ярослав Кожушко 14-2- 0, Валерій Вінс 0-1-3, Артем Андріяш  4-1-0, Іван Орнацький 24-21-1, Олексій Шустваль 0-1-0, Андрій Пігаль 2-0-0, Олександр Дубогрій 6-7-1, Олександр Романик 15- 6 -0.