Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 19.10.2018 року профінансовано 77,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 59 170,5 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 21 жовтня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 22 жовтня повністю, 23 жовтня частково.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів