У Переяславі пройшов перший тур Чемпіонату України по баскетболу серед дівчат 2002-03 р.н.

28-30 вересня в Переяславі пройшов перший тур Чемпіонату України по баскетболу серед дівчат 2002-03 р.н. В цьому році в цій віковій групі приймають участь 12 команд з різних регіонів.

Першого дня в спортивному залі ЗОШ №7 зустрілися команди Переяслава та  київського спортивного ліцею (КСЛІ). Наші дівчата відразу повели в рахунку і  закінчили гру перемогою 90:72.

Наступний день був невдалим для нашої команди. Збірна  м. Києва з перших хвилин захопила ініціативу і впевнено виграла першу 10-ти хвилинку з рахунком 15:4. Коли в наступній чверті  наша команда опанувала хвилювання і почала чинити опір протягом всіх наступних періодів (17:17, 16:20,15:18), але різницю в відставанні не вдалося скоротити. В підсумку, перемогу одержала команда м. Києва (чемпіон України 2017 року по 2003 р.н.)

Наступними суперниками нашої команди біли дівчата з КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ (київський спортивний ліцей). В цій грі боротьба точилася з перемінним успіхом. Першу чверть з мінімальною різницею виграли суперники, а наступну чверть, повіривши в успіх, вони зробили відрив ще на 10 очок, пішовши на велику перерву з рахунком 42:31.

Провівши короткі  збори в перерві  про помилки в захисті та в нападі, переяславки впевнено почали третій період, повністю захопивши ініціативу і скоротили відставання до 2 очок. Четверта чверть була вирішальною для обох команд. Весь період тривала напружена боротьба, помилялися гравці обох команд. Але самою драматичною була кінцівка гри, коли 2 останні хвилини не могли закинути м’яч обидві команди, маючи різницю в одне очко на користь суперника. За 17 секунд  до кінця гри, перехопивши м’яч, Каріна Панчук робить швидку атаку, але не наважується атакувати кільце, а віддає пас на середній кидок Лілі Зайнчуківський, в підсумку промах. Гра закінчилася з рахунком 69:70 на користь КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ.

За сумою трьох ігор цього  туру дівчата показали такий результат (Віра Черкаська 52 очки, 41 підбирання, 11 перехоплень, 4 асіста,  Ліля Зайнчуківська  24-30-10-19, Даша Руденко 32-17-3-9, Каріна Панчук  47- 15-8-8, Анна Синиця 54 – 26- 5-4, Валерія Закірова  2- 7-2-1, Влада Лисенко 0-2-0-3, Даша Коваль 0-3-1-0).