Допоки усе місто готується до відзначення свого Дня народження та 1111 річниці від першої літописної згадки про Переяслав учні та вчителі ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 уже розпочали святкування. День 13 вересня для жителів цієї Країни Знань розпочався із тематичного конкурсу малюнків на асфальті “Переяслав-1111”, а вдень на шкільному подвір’ї розмістився благодійний ярмарок. Захід відвідала заступник міського голови Валентина Губенко.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів