15 серпня міський голова Тарас Костін провів особистий прийом громадян, на який звернулося близько 10 жителів міста. У ході зустрічей було порушено соціально-побутові, земельні питання та питання благоустрою. Під час прийому переяславці отримали роз’яснення щодо порушених питань, частина із них лишилася на контролі міського очільника, по деяких із них заплановані особисті виїзди профільних працівників структурних підрозділів виконкому міської ради за участю фахівців на місця.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів