Перший заступник міського голови Григорій Карнаух провів апаратну нараду з керівниками комунальних підприємств міста. Розглядались такі питання: спільна робота поліції та інспекторів по благоустрою , освітлення вулиць, водопостачання мікрорайонів міста, благоустрій території після проведення комунальними службами планових і поточних ремонтів, а також обговорили деякі технічні питання по запланованих проектах, які стосуються капітальних ремонтів доріг.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів