Нещодавно свій ювілей зустріла жителька міста, активний громадський діяч, журналіст, член виконавчого комітету міської ради і просто гарна жінка Помойницька Світлана Іванівна. Із цієї нагоди з пам’ятними подарунками, квітами та вітальною листівкою за підписом міського голови до неї завітали секретар міської ради Петро Бочарін та керуюча справами виконкому Валентина Гринець. Щирі побажання міцного здоров’я, активності та творчого довголіття побажали гості Світлані Іванівні.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів