9 липня заступник міського голови Валентина Губенко провела щотижневу апаратну нараду керівників управлінь, відділів, служб виконавчих органів соціально-гуманітарного напряму. Присутні прозвітували про роботу за минулий тиждень у галузях освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, проаналізували відвідування дошкільного навчального закладу, обговорили основні завдання на поточний тиждень. Зокрема, зупинились на питаннях: організації проведення українсько-німецьких волонтерських таборів у липні 2018 року; виконання поточних та капітальних ремонтів у закладах соціальної сфери; забезпечення належного утримання територій закладів у літній період; планування проведення засідання експерної ради по розгляду подань на Почесне звання “Почесний громадянин міста Переяслава-Хмельницького”; допомоги в організації та проведенні Всеукраїнського етапу гри “Джура”; стану нарахування субсидій; видачі талонів жителям міста пільгових каьтегорій та відшкодування за пільговий проїзд; підготовки заходів до Дня міста; проведення оплачуваних громадських робіт; проведення оздоровлення дітей.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів