21 червня у залі засідань міської раді відбулася робоча нарада, яку провела заступник міського голови Валентина Губенко. У зустрічі взяли участь міський голова Тарас Костін, секретар ради Петро Бочарін, перший заступник міського голови Григорій Карнаух, керуюча справами міськвиконкому Валентина Гринець, представники структурних підрозділів виконкому та міської ради. Присутніх ознайомили з принципами функціонування Інтерактивної системи локалізації проблем Uvaga.ua та проінформували про необхідність реєстрації системі та постійного контролю проблемних питань міста. А також ознайомили з особливостями роботи інформаційного сайту Solidinfo.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів