20 червня в.о. начальника Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Тетяна Бугай зустрілася з начальником відділу «Переяслав-Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Задорожнім, в ході зустрічі було домовлено про співпрацю з органами Пенсійного фонду на місцях та про роботу мобільних точок доступу у приміщеннях ПФУ, а також було узгоджено графік мобільних точок доступу до ПФУ.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів