Шість золотих медалей принесли у скарбничку Київщини дві переяславські спортсменки

З 18 по 23 травня в Миколаєві пройшли фінальні змагання 25 Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе». Команду Київщини представляло 15 спортсменів дві з них учениця 7 класу ЗОШ№”2 тринадцяти річна Юлія Верезуб та учениця 4 класу ЗОШ№1 десятирічна Даніела Чуєва представниці Переяслава. Обидві спортсменки взяли участь у трьох видах легкоатлетичних змагань і в усіх здобули золоті нагороди. Юля виграла стрибки в довжину з розбігу, її результат 3 метри 68 сантиметрів. Найшвидше з результатом 9,8 секунди подолала дистанцію в 60 метрів, а також виграла стометрівку із кращим результатом 16,3 секунди.

Даніела представляла бігові дисципліни 100, 200 та 400 метрів. На стометрівці переяславка показала найкращий результат у своїй категорії 17,2 секунди. 200 метрів вона подолала за 37,2 секунди цей результат приніс їй друге золото Всеукраїнських змагань. Першою, з великим відривом закінчила юна спортсменка і дистанцію в 400 метрів. Її результат 1 хвилина 28,7 секунди. Вітаємо юних переяславок із цим успіхом.

Володимир Набок, міськрайонна газета “Вісник Переяславщини”