Переяславські вітрила – 2024 були завершальними у цьому сезоні, у числі змагань радіокерованих вітрильних яхт

26 жовтня на акваторії р. Альта відбулися регіональні судномодельні змагання радіокерованих вітрильних яхт – Переяславські вітрила – 2024. Захід відбувся за підтримки відділу фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету переяславської міської ради.

Участь у змаганнях взяли 11 юніорів та 5 дорослих спортсменів.

На стартах були спортсмени з Переяславської громади, Дівичківської громади та міста Яготин. Відповідно до положення про змагання, серед юніорів старти були в двох класах моделей радіояхт.

У класі моделей до 80 см перемогу святкував Кушнір Ярослав представник судномодельного гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, що працює на базі Дівичківського ліцею, друге місце посів представник Переяслав Корзун Ілля, а бронзовим призером став Шаблієнко Дмитро – вихованець місцевого Клубу Моряків, запекла боротьба розгорнулася в класі моделей 1 метр. Представник судномодельного гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Алейніков Матвій та вихованець місцевого клубу юних моряків Науменко Назар набрали після шести перегонів однакову кількість балів, тому, щоб визначити переможця довелося проводити додатковий старт моделей. Модель Алейнікова Матвія була першою на фініші, а Науменко Назар посів друге місце, бронзову медаль завоював ще один вихованець клубу моряків Шелист Владислав.

Серед дорослих спортсменів місця розділилися наступним чином: перше місце здобула спортсменка з Переяслава Нетаврована Валерія, другим став спортсмен з Яготина Завертайло Володимир, третім фінішував Кушнір Дмитро з Дівичківської громади.

Дані змагання були завершальними в сезоні 2024 р.

Всі учасники дякують Збройним силам України за надану можливість проводити подібні заходи.