Відбувся відкритий кубок з волейболу серед змішаних команд з нагоди Дня міста

22 вересня 2024 року в с. Дем’янці відбувся відкритий кубок з волейболу серед змішаних команд з нагоди Дня міста. У змаганнях прийняло участь шість команд: дві команди з  м. Переяслава та с. Дем’янці, команда з с. Вовчків та с. Пологи Вергуни.

За підсумками змагань перше місце виборола команда гімназії №2 (м. Переяслав), друге місце виборола команда ліцею імені Володимира Мономаха (м. Переяслав), бронзовими призерами стала команда з с. Дем’янці.

Команда переможець нагороджена кубком та медалями, команди призери нагороджені медалями відповідних ступенів від відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я. Нагородження проводили староста с. Дем’янці Сергій Кузьменко та начальник відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Валерій Мільгевський. Вітаємо переможців та призерів змагань. Дякуємо ЗСУ за можливість змагатись. Разом до Перемоги!