Чи добре ти знаєш свою громаду? Квест “Диво громада” для учасників/ниць проєкту “Моя громада разом” став справжньою перевіркою їхніх знань! Організатори поєднали захопливу екскурсію історичним центром Переяслава, яку провів Микола Богатир з інтерактивним віртуальним квестом, де кожен відкрив для себе щось нове та цікаве про рідну переяславську громаду. Це була ще одна яскрава подія в скарбничку цього літа!
Проєкт «Моя громада разом» втілюється Громадською організацією “У добрі руки” в межах програми Мріємо та діємо , яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна та виконується IREX in Ukraine
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/453409732_894305952721701_5860465897914601887_n-819x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/453416414_894305606055069_795318280703798304_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/453490770_894305256055104_3067755105343500976_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/453589254_894305116055118_7220772947518396431_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/453655272_894305462721750_6262876840401249909_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/08/453781537_894304549388508_496574305615789337_n.jpg)