Під час нещодавньої атаки, яку російські війська завдали по Київщині, бійці підрозділу Добровольчого формування №2 Переяславської громади знищили ворожий дрон-камікадзе Shahed, передає Proslav.
![Бійці Переяславського ДФТГ збили ворожий дрон-камікадзе: міський голова вручив їм подяки](https://cdn.proslav.info/2024/07/1-48.jpg)
Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив міський голова Переяслава Вячеслав Саулко.
Очільник громади висловив глибоку повагу та особисто вручив подяки черговому розрахунку мобільної вогневої групи у складі Сергія Охріменка, Олександра Молоткіна та Віталія Шеренговського.
![](https://cdn.proslav.info/2024/07/6-10.jpg)
![](https://cdn.proslav.info/2024/07/5-9.jpg)
![](https://cdn.proslav.info/2024/07/7-7.jpg)
«Ви величезні молодці! Переяславська громада та уся Київщина дякує вам за вашу професійність, відважність та збережені життя мирних мешканців!», – написав мер міста.
![](https://cdn.proslav.info/2024/07/2-23.jpg)
![](https://cdn.proslav.info/2024/07/3-20.jpg)
![](https://cdn.proslav.info/2024/07/4-13.jpg)
![](https://cdn.proslav.info/2024/07/8-5.jpg)