13-14 липня на водно-спортивній базі Обухова відбувся чемпіонат Київської області з веслування на байдарках і каное. Понад 100 учасників з Переяслава, Обухова, Українки, Вишгорода, Фастова, Тетієва та Білої Церкви взяли участь у змаганнях.
Для старших спортсменів це були відбіркові змагання на Чемпіонат України, а молодші спортсмени мали змогу продемонструвати свою майстерність та здобути перший змагальний досвід.
За результатами змагань вихованці Переяславської ДЮСШ показали високий результат, зокрема:
Олександра Барабаш – переможниця на дистанції 200 м та 500 м.
Прокопенко Назар – переможець на дистанції 200 м та 500 м.
Вітаємо переможців змагань та їх тренера Володимира Бурякова з високим результатом.
Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись.
Віримо в спільну Перемогу.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451483180_3417110401926563_9123522723119535855_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451662028_3417109951926608_7164843906843685994_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/451738072_3417110408593229_984387079316637639_n-771x1024.jpg)