Відбувся чемпіонат України по судномодельному спорту. Спортмени Переяславського КЮМ у командному заліку посіли почесне II місце

З 11.07.2024 по 14.07.2024 у м. Черкаси відбувся чемпіонат України по судномодельному спорту. Команду Київської області представляли: Горбаченко Марина, Шелист Владислав, Науменко Назар, Корзун Ілля, Погребний Віталій у класах радіокерованих яхт: F5-П – це моделі національного класу довжиною 80 сантиметрів, F5-М -1 м.27см, F5-E-1 м.

На старті спортсмени: Черкаської, Київської, Херсонської, Донецької областей. У нелегкій боротьбі у командному заліку команда Київської області посіла почесне II місце. Одночасно з чемпіонатом України проходили Всеукраїнські змагання учнівської молоді.

Горбаченко Марина, Шелист Владислав, Науменко Назар представляли команду нашого міста. Не дивлячись на різний напрям вітру, водорості даної акваторії, що становили перешкоду під час змагань, наші спортмени КЮМ у командному заліку посіли почесне II місце.

Команда Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси отримала I місце. Команда Центру творчості дітей та юнацтва Київщини отримала – III місце.

Команда судномоделістів висловлює щиру вдячність за можливість приймати участь у змаганнях: відділу освіти Переяславської міської ради, відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я, батькам.

Окрема подяка ЗСУ за можливість навчатися та здобувати перемоги.