![👫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
![📊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f4ca.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![🗣️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f5e3.png)
Нам важлива ваша думка! ![🖇️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f587.png)
![🖇️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1/16/1f587.png)
![💡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
Проєкт «Залучення молоді заради демократії» впроваджується українською ГО «Youth Up» у партнерстві з німецькою організацією «Corridors» за фінансової підтримки Федерального бюро Німеччини та реалізовується спільно з Київським обласним молодіжним центром за сприяння управління молоді та спорту КОВА.
The project «Youth Engagement for Democracy» is being implemented by the Ukrainian NGO «Youth Up» in partnership with the German organization «Corridors» with financial support from the German Federal Office. The project aims to strengthen the social and political participation and engagement of youth in Ukraine
![На зображенні може бути: 1 особа та текст](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/450654316_17889746979052023_33456500104288737_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=q99DAXC4WHMQ7kNvgGEA_dg&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=00_AYAgnQo_xytsmNYRqA31L5qjQ6W-fG9kbFfsfadFR5JlVw&oe=6694425F)