Запрошення до нової менторської ініціативи «Мрії без меж»

 
ГО «ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА ЗАХИСТУ ВЕТЕРАНІВ, ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ» оголошує нову менторську ініціативу «Мрії без меж»
Запрошуємо долучитися до програми підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин #МріїБезМеж, яка втілюється у життя за підтримки Український ветеранський фонд у партнерстві з ВМГО «Соціальний вектор», Державна агенція промоції культури України і Громадська організація “Український центр розвитку культур “Єднання” та разом стати тією силою, яка згуртує учасників, розкриє їх потенціал та створить належні умови для підвищення конкурентоспроможності та популяризація ветеранського бізнесу на внутрішньому й зовнішніх ринках.
Цей захід створено за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
Програма спрямована на посилення ролі ветеранів з інвалідністю в українському суспільстві, їх підтримку у самореалізації та підвищенні впевненості у своїх силах. Менторська програма працюватиме у двох напрямках: сприяння особистісному та кар’єрному розвитку учасників.
Менторство — універсальний інструмент передачі досвіду від успішних фахівців до людей, що тільки починають свій шлях або потребують підтримки у важких життєвих обставинах.
Маєте успішні кар’єри в різних сферах, таких як: бізнес, політика, юриспруденція, захист прав людини, соціальна сфера тощо? Відчуваєте в собі силу стати наставником для наших учасників? Готові своїм ентузіазмом заряджати інших та ділитися досвідом? Вам часто кажуть, що ваші поради мотивують гори звертати? Хочете долучитись до волонтерського руху та стати рушійною силою змін? Тоді нам потрібні саме Ви!
Програма підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин #МріїБезМеж розшукує менторів для наших 84 учасників (3 групи по 28 осіб кожна).
Долучившись до програми, Ви:
• Отримаєте можливість структурувати свої знання.
• Отримаєте ефективний досвід творення змін у своїй країні.
• Матимете можливість нових знайомств з активними жінками з різних куточків України.
• Долучитеся до формування майбутніх підприємців.
• Триматимете руку на пульсі сьогочасності.
• Станете частиною команди унікальної Програми.
• Зміните чийсь світ на краще.
• Наші ментори супроводжуватимуть учасників впродовж їхнього шляху в Програмі, що означає:
• Допомагатимуть учасникам розкривати їх потенціал впродовж усієї програми.
• Надаватимуть постійну підтримку та консультуватимуть щодо командної роботи, лідерства, проєктної діяльності, та/або особистої продуктивності.
• Допомагатимуть пропрацювати бізнес-план, проаналізувати ринок, сформувати команду, розібратись з фінансами та податками, налагодити маркетинг та продажі та запустити свій проект.
• Сприятимуть налагодженню співпраці учасників з різних громад, забезпечуватимуть обмін досвідом.
• Надаватимуть підтримку учасникам під час реалізації проєкту.
Програма триватиме протягом останнього тижня травня-першої половини липня 2024 року та буде поділена на три групи по 28 учасників.
Учасники про’кту: ветерани війни, які втратили працездатність внаслідок тяжкого поранення, контузії або каліцтва, отриманих на фронті; ветерани українсько-російської війни, які мають інвалідність, а також члени їхніх родин. У виняткових випадках до участі у проєкті можуть допускатись представники інших категорій.
Ваша залученість як менторів передбачає участь в онлайн-зустрічах з учасниками, які будуть потребувати Вашої допомоги. Кожен зацікавлений учасник матиме спілкування з наставником не менше 3 разів. Якщо за спільної згоди ментора і менті кількість зустрічей буде більшою, організатори програми це лише підтримують. Протягом програми будуть запропоновані додаткові можливості, спрямовані на посилення взаємодії та залученості до програми.
Ми переконані, що синергія менторів та амбасадорів стане потужною силою позитивних змін та розвитку ветеранського бізнесу. І Ваша заявка – це перший крок до них.
Дедлайн подання заявок – 10 травня 2024 року.
Ми запрошуємо менторів зі всіх куточків України та поза її межами!
Контакти
099-122-04-26 Валентина Валентина Телеуця (комунікаційний менеджер)

Контакти

  • 099-122-04-26 Валентина Валентина Телеуця (комунікаційний менеджер)

Файли

 
 

Додати коментар