За підсумками рейтингу з легкої атлетики за 2023 рік серед ДЮСШ та СДЮШОР з відділеннями з легкої атлетики КЗ Переяславська дитячо-юнацька спортивна школа Переяславської міської ради серед 102 шкіл України посіла 20 місце у рейтингу, набравши 2542 очки.
Вітаємо тренерів-викладачів, вихованців з високим результатом.
Бажаємо мирного неба над головою, вдалих стартів та високих здобутків.
Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434831458_3344797282491209_2491872843825982742_n.jpg)