У Великій Каратулі відбулись змагання з волейболу серед жіночих команд

10.03.2024 року в с. Велика Каратуль відбулись змагання з волейболу серед жіночих команд жителів с. Велика Каратуль. У змаганнях взяли участь три команди, а саме: команда «Збірної школи», команда «Студентів» та команда «Старшокласники». Після підведення підсумків змагань місця розподілились наступним чином. Перше місце виборола команда «Старшокласники», другими стала команда «Студенти», а третіми стала команда «Збірна школи». Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, грамотами та медалями відповідних ступенів, а також всі команди отримали солодкі призи. Організація змагань та нагородження команд відбулось за підтримки депутата Переяславської міської ради, жителя с. Велика Каратуль   Григорія Степановича Порала. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення змагань.