Переяславські “Рожеві пантери” у волейболі – кращі

10.02.2024 року в с. Гайшин відбулась першість Переяславської міської територіальної громади   з волейболу серед жіночих команд. У змаганнях взяли участь шість команд. За підсумками змагань переможцем стала команд «Рожеві пантери» м. Переяслав, друге місце виборола команда с. Дем’янці а трете місце виборола команда с. Велика Каратуль. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів відділом з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я. Команди, які посіли з 4 по 6 місце, були нагороджені грамотами за участь в змаганнях. Також команда-господар (с. Гайшин) отримала волейбольний м’яч для  розвитку волейболу в громаді. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення змагань.