Переяславські спортсмени здобули 16 медалей на чемпіонаті з джиу-джитсу Ukraine National Challenge

У суботу, 3 лютого, у Києві відбувся чемпіонат з джиу-джитсу Ukraine National Challenge, за перемогу в якому боролися й переяславські спортсмени, повідомляє Proslav.

У змаганнях взяли участь вихованці спортивного клубу «Завод ММА», яких тренує Юрій Гамалій:

Кушнір Макс (2 місце), Московко Артем (1 місце), Московко Олександр (1 місце), Заболотній Ілля (1 місце), Піддубний Данило (1 місце), Духновський Микита (1 місце), Канівець Артем (1 місце), Тігран Авдалян (1 місце), Головко Іван (1 місце), Остапенко Іван (2 місце), Литвин Максим (2 місце), Харчук Назар (2 місце), Хмельницький Микита (1 місце), Примак Вероніка (1 місце), Панфілова Катя (1 та 2 місце), Ладік Поліна, Обертій Іван, Романко Адріан, Асламович Дмитро.

Юні спортсмени привезли додому 16 медалей та завоювали кубок за загальнокомандне друге місце на чемпіонаті.