Переяславець Владислав Ємець виконав норматив майстра спорту України

2-4 лютого у Київському манежі КМШВСМ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів різних вікових груп в якому взяли участь 410 спортсменів з 24 регіонів України. Саме цей старт є заключним етапом відбору на чемпіонат світу в приміщенні, що пройде з 1 до 3 березня у Глазго.
Переяславські легкоатлети поповнили скарбничку досягнень наступними результатами:
Владислав Ємець🥇став переможцем серед молоді в бігу на 60 м (6,77) і виконав норматив майстра спорту України на цій дистанції💪
Віктор Самолюк став 🥉бронзовим призером серед дорослих у штовханні ядра з результатом 18,17 м💪
Карина Тищенко стала пʼятою серед молоді в бігу на 1500 м (4.45.00.), покращивши свій попередній результат на 5 секунд.
Руслан Кравчук оновив своє особисте досягнення в бігу на 1500 м та 3000 м.
Завдяки спільним зусиллям у загальнокомандному заліку команда Київської області набравши 1140 очок посіла 2🥈місце💪. Вітаємо спортсменів і їх тренерів з хорошим результатом, бажаємо нових звитяг в нинішньому спортивному сезоні.
Дякуємо ЗСУ🇺🇦 за можливість тренуватись та змагатись!