Команди міста Переяслава-Хмельницького взяли участь у відкритій першості Баришівської дитячо-юнацької спортивної школи з настільного тенісу

27 січня 2018 року, згідно календарного плану змагань, відбулася відкрита першість Баришівської ДЮСШ з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2002 р.н. і молодші. В змаганнях взяли участь 7 команд: з м. Переяслав-Хмельницький, м. Ірпінь, м. Бровари, м. Баришівка, м. Березань, Баришівський р-н, Броварський р-н. Вихованці Переяслав-Хмельницької ДЮСШ тренера-викладача з настільного тенісу Даниленка Олександра Миколайовича вибороли призові місця. Кращі результати в особистих іграх:

2001-2002 р.н.   Іваненко Євген                  – ІІІ місце

Кращі результати в парних  іграх:  Перцов Ярослав  –  Іваненко Євген   вибороли ІІ місце.
Команда Переяслав-Хмельницької ДЮСШ виборола ІІ загальнокомандне місце.   Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, грамотами та медалями.