Петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно), молодшому сержанту 3 ОШБр Максиму Вікторовичу ЯРОШУ зареєструвала дружина захисника Катерина. Підтримайте клопотання своїм підписом, закликає Переяслав.City.
Відповідний документ оприлюднено 11 грудня на сайті Офіційного представництва Президента України.
25-річний Максим Ярош був заступником командира бойової машини, навідником-оператором 1 механізованого відділення, 3 механізованого взводу, 1 механізованої роти, 1 механізованого батальйону військової частини А4638, молодшим сержантом 3 ОШБр. До лав ЗСУ переяславець призвався добровільно. Брав участь в обороні Києва, Чернігівщини, Бахмута, Кремінної, Купʼянська, у вересні 2023 безпосередню звільняв Андріївку.
Вважався зниклим безвісти з 15 листопада 2023 р. Похований у Переяславі 25 листопада. У нього залишилися батьки, сестра, дружина та маленький син.
За добу петицію підписали 1000 осіб. Долучайтеся до збору підписів, спочатку потрібно зареєструватися на сайті ТУТ.
Щоб петиція набрала чинності і її передали Президенту на розгляд, необхідно зібрати 25 тисяч підписів.