10 грудня 2023 року в Житомирі пройшов Відкритий Кубок Житомирської області з Таеквондо І.Т.Ф., в якому брали участь команди з Житомира, Києва, Львівської обл., Волинської обл., та команда з Переяславського спортивного клубу ,,АКУЛА”!
Честь нашого клубу та міста Переяслав, в цілому, відстоювала команда ,,акулят” у складі 12 бійців, віком 9-10 років, які вибороли у двох видах програм, Спаринг та техніка Туль – загалом 23 медалі, з яких:
золота – 14,
срібла – 6,
бронзи – 3.
Також, за кількістю здобутого золота та перших ,,залікових” місць – СК,, АКУЛА” посів ІІ загальнокомандне місце, серед 8-ми команд учасників та виборов Кубок Житомирської області за 2-ге місце!!!
Щиро дякуємо батькам за всебічну підтримку, розуміння та терпіння!!!
Особлива подяка організаторам змагань, Президенту Житомирської федерації таеквондо ІТФ, Дротенку Олександру Леонідовичу, за організацію, запрошення та теплий прийом, суддівській бригаді, колегам – тренерам за достойну конкуренцію!
Щиро дякуємо та низький уклін, нашим незламним ЗСУ, за надану можливість тренуватися, розвиватися та успішно виступати на різноманітних змаганнях!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408816916_1377109879860997_5349624960210293328_n-461x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408824225_1377110269860958_7066953504741734952_n-461x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408850386_1377109849861000_3439753772464027739_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408864164_1377109786527673_3545131161451000792_n-1024x874.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408902656_1377110109860974_945378715364161375_n-461x1024.jpg)