У п’ятницю, 1 грудня, в центрі Переяслава встановили головну ялинку міста, повідомляє Proslav.
![Не за бюджетні кошти: хто подарував Переяславу головну різдвяно-новорічну ялинку](https://cdn.proslav.info/2023/12/2023_12_01_2.jpg)
Зелену красуню висотою близько 8 метрів подарував депутат Переяславської міської ради Євгеній Глазунов, тож на це не витратять бюджетних коштів. Дерево росло на території ПП «Переяслав», яким керує меценат.
![](https://cdn.proslav.info/2023/12/photo_29-1.jpg)
Натомість для оздоблення використають іграшки, які створили учасники конкурсу новорічних прикрас «Різдвяний Янгол», організованого міським відділом культури.
Різдвяно-новорічне дерево стоятиме, як і торік, у парку Тараса Шевченка біля першого корпусу Центру культури й мистецтв. До речі, минулорічна ялинка теж була подарунком рідному місту від пана Глазунова.
– Маємо віру, що цей рік буде переможним, і перед наступними різдвяними святами ялинку встановимо вже на центральній площі, – сказав він.
![Не за бюджетні кошти: хто подарував Переяславу головну різдвяно-новорічну ялинку](https://cdn.proslav.info/2023/12/photo_29-20.jpg)
![Не за бюджетні кошти: хто подарував Переяславу головну різдвяно-новорічну ялинку](https://cdn.proslav.info/2023/12/photo_29-23.jpg)
![депутат Переяславської міської ради Євгеній Глазунов](https://cdn.proslav.info/2023/12/photo_29-26.jpg)
![Не за бюджетні кошти: хто подарував Переяславу головну різдвяно-новорічну ялинку](https://cdn.proslav.info/2023/12/photo_29-25.jpg)
За словами начальника відділу культури Валентина Шуткевича, ялинку прикрасять до Дня Святого Миколая, 6 грудня. Урочистого відкриття цього року не буде.