18 листопада місто Бровари в манежі Центру олімпійської підготовки гостинно приймало учасників Відкритої першості «Київського обласного спортивного коледжу» з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2010-2012 р.н. та молодші. У змаганнях взяли участь 220 спортсменів. Вихованці Переяславської ДЮСШ гідно виступили на цих змаганнях хоча для багатьох наших вихованців цей старт був дебютним на змаганнях у приміщенні.Більшість юних атлетів встановили особисті досягнення але й маємо призерів, зокрема Анастасія Стародубцева в бігу на 60 м стала бронзовою призеркою.
Додому поверталися в гарному настрої та з бажанням працювати наполегливіше на тренуваннях, а тренери вірять у майбутні успіхи спортсменів.
Вітаємо Анастасію та її тренера-викладача з хорошим результатом.
Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись.
Віримо в спільну Перемогу!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403713778_3261828760788062_5478543070959557364_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403731913_3261828724121399_457647295047946428_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403743478_3261828767454728_3698900840260156758_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403752529_3261828777454727_7334123043155240692_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403894986_3261828734121398_7950948256347666143_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403898312_3261828784121393_9118010170822043655_n-768x1024.jpg)