Мав нагоду сьогодні привітати понад 80 юних спортсменів та спортсменок і вручити стипендії від Переяславської міської ради.
Спорт є надзвичайно важливою складовою розвитку молодого покоління. Він не лише сприяє фізичному здоров’ю, але й виховує дисципліну, вольову міць, та важливі життєві навички. Юні спортсмени нашої громади доводять, що вони гідно представляють Переяславську громаду на різних спортивних заходах.
Переяславська громада пишається вами! – допис із соцмережі міського голови Вячеслава Саулка.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393250578_6738833846169986_7016361688098607892_n-1024x703.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393260892_6738833556170015_4384060472329558369_n-1024x614.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393267990_6738833572836680_5403239451942287365_n-1024x661.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393336795_6738833859503318_8898792175360236314_n-1024x656.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393741720_6738833966169974_6102718483164600826_n-1024x664.jpg)