Розпочалося будівництво нового укриття в Переяславському ліцеї
На Київщині продовжують створювати умови для безпечного навчання дітей. Зокрема, в Переяславському ліцеї № 5 у Бориспільському районі зводять нове протирадіаційне укриття. Уже підготовлено котлован для виконання бетонування. Нове укриття розраховане на 200 людей.
![🛖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t20/1/16/1f6d6.png)
Будівництво споруди дасть можливість повноцінного очного навчання в одну зміну всього закладу з урахуванням використання також найпростішого укриття, яке функціонує зараз. Крім того, нове укриття може використовуватися в разі потреби населенням мікрорайону.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Загалом у закладах освіти Київщини облаштували вже понад 1200 об’єктів цивільного захисту та укриттів. Вони розраховані на одночасне перебування майже 270 тис. людей. У близько 900 школах та садках укриття облаштували протягом останніх двох років. У вересні оновлені укриття запрацювали в закладах освіти Гатненської, Вишневої, Білогородської, Петрівської громад.