Вихованці переяславського клубу «Завод ММА» стали володарями семи медалей на міжнародному чемпіонаті з джиу-джитсу

У Києві 30 вересня відбувся чемпіонат AJP Tour Kyiv International 2023 з джиу-джитсу. Це український етап міжнародного чемпіонату AJP Tour. У ньому взяли участь і джитсери з Переяслава, повідомляє Proslav.

Чемпіонат проводила Українська федерація бразильського джиу-джитсу. За підсумками змагань, спортсмени переяславського клубу «Завод ММА» стали володарями семи медалей та посіли перше командне місце у складі CHECKMAT BJJ UKRAINE:

• Ілля Заболотний, Ілля Хмельницький, Вероніка Примак та Катерина Панфілова завоювали «золото»,
  • Микита Хмельницький і Максим Кушнір вибороли «срібло»,
  • Юлій Коршак став «бронзовим» призером.

«Пишаюсь та бажаю ще більше перемог в житті! Вдячний кожному спортсмену мого клубу та їхнім батькам! Дякую Сергію Довгому за постійну підтримку та допомогу нашому клубу «Завод ММА». Дякую організаторам турніру та його команді за якість проведення змагань –на висоті, як завжди!», – написав на своїй фейсбук-сторінці тренер Юрій Гамалій.