У Переяславській гімназії №4 провели благодійний ярмарок. Покупцями були не тільки учні та педагоги, а й батьки і запрошені гості, повідомляє Proslav.
![У Переяславській гімназії №4 провели ярмарок: скільки зібрали на ЗСУ?](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1008,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/yarmarok.jpg)
Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил відбувся 4 жовтня у четвертій гімназії. Школярі принесли усе найсмачніше: торти, горішки і трубочки зі згущеним молоком, тістечка, желе, сосиски в тісті, пончики, різноманітні фрукти і навіть домашній узвар!
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=622,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/10-2.jpg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=622,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/9-4.jpg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1280,height=960,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/12-2.jpg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1280,height=960,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/13-1.jpg)
Покупцями на ярмарку були не тільки діти та вчителі гімназії, а й батьки учнів. Завітали на смачний благодійний захід і випускники минулих років та заступниця міського голови Оксана Степаненко.
За повідомленням адміністрації закладу, загалом під час ярмарку виручили 11 948 гривень, ці кошти передадуть на потреби захисників України.
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1280,height=960,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/4-9.jpg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=622,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/1-12.jpg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1280,height=960,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/5-6.jpg)