![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/014-scaled.jpg)
Відновила роботу відбудована Мостищенська філія ліцею № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району. Заклад освіти значно постраждав під час активних бойових дій на Київщині та окупації регіону.
Будівлю вдалося відновити за кошти благодійного фонду. У ній зробили ремонтні роботи та укомплектували меблями навчальні приміщення. Також у закладі облаштували укриття.
Крім того, у філії організували навчання для учнів зруйнованого ліцею № 3, яких підвозять на уроки та додому. Загалом у змішаній формі тут навчаються 170 дітей.