Відбулися чергові засідання комісій з питань бюджету та освіти

19 вересня в залі засідань Переяславської міської ради голова комісії Олексій Дикий провів засідання комісії з питань бюджету та фінансів. У роботі засідання взяли участь: 4 депутати – члени комісії, секретар ради Лідія Оверчук, заступник міського голови Ольга Огієвич, заступник начальника фінансового управління міської ради Людмила Підуст, керівники та представники окремих структурних підрозділів виконкому та міської ради, – доповідачі з профільних питань.

Після обговорення питань порядку денного засідання члени комісії рекомендували більшість із них до розгляду чергової 62 сесії міської ради.

З результатами поіменного голосування депутатів можна ознайомитися за посиланням:

Результати поіменного голосування_комісія бюджет_19.09.2023

Також 19 вересня у залі засідань Переяславської міської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю, фізкультури та спорту, соціального захисту населення та охорони здоров’я, яке провела голова комісії – депутат міської ради Ірина Слюсар. У засіданні взяли участь 4 депутати – члени комісії, секретар ради Лідія Оверчук, керуюча справами виконкому Тетяна Гич, керівники та представники окремих структурних підрозділів виконкому та міської ради,- доповідачі з профільних питань. Присутні члени комісії розглянули питання, що відносяться до її компетенції та рекомендували їх до розгляду на засіданні чергової 62 сесії міської ради.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитися, перейшовши за посиланням:

Результати поіменного голосування_комісія освіта_19.09.2023

Додати коментар