Руслан Кравченко: Громади Київщини вже отримали 38 шкільних автобусів. Наша громада теж отримала транспорт

Громади Київщини вже отримали 38 шкільних автобусів для підвезення дітей до закладів освіти. У співфінансуванні державного та місцевих бюджетів усього закуплять 45 одиниць.

«Знову передаємо громадам Київщини чергову партію шкільних автобусів. Сьогодні новий шкільний транспорт отримали ще 10 громад: Сквирська, Таращанська, Тетіївська, Переяславська, Баришівська, Калитянська, Богуславська, Васильківська, Томашівська та Ставищенська», – розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

У заході взяли участь представники територіальних громад області.

«Швидко скорочуємо дефіцит цих спеціалізованих транспортних засобів. На початок року загальна потреба громад у шкільних автобусах становила 85 одиниць», – наголосив начальник КОВА.

Цього року також громади закупил 5 автобусів, ще 19 автобусів передали громадам області іноземні партнери. Наразі в селах Київщині близько 33 тис. дітей не можуть дістатися до школи пішки.

«Щоб вони могли навчатися, для організації підвезення вже задіяно 376 шкільних автобусів. Робимо все, щоб їх кількість невпинно зростала. Кожна дитина Київщини має право безперешкодно отримувати освіту незалежно від того, як далеко від дому розташовано її навчальний заклад», – додав Руслан Кравченко.

Начальник відділу освіти Переяславської міської ради Петро Ярмоленко повідомив, що даний транспортний засіб придбали завдяки співфінансуванню обох бюджетів на заміну попередньому. Нагадаємо, його було передано для потреб ЗСУ.

Петро Миколайович також зазначив, що автобус використовують для перевезення учнів у сільських школах та дітей, які навчаються у другу зміну у навчальних закладах міста.

 

Додати коментар