ЦПТО відзначив День фізичної культури і спорту в Україні проведенням першості з міні-футболу

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня Центр професійно-технічної освіти, традиційно, не залишився осторонь цього свята . Викладачами фізкультури було проведено абсолютну першість з міні-футболу серед юнаків І-ІІІ курсів.
На футбол заявилося аж 13 команд. Тому ігри проходили за олімпійською системою.
Так, до 1/4 потрапила, перемігши всіх аутсайдерів, команда 21 групи (електромонтери І курс) і вона ж, перемігши у 1/4 і 1/2, вийшла до фіналу, де тільки по пенальті програла переможцям абсолютної першості 20 групі (трактористи ІІ курс).
Додамо, що більшість ігор проходили в безкомпромісний боротьбі і лише пенальті визначали переможців.
Склад команди, яка виборола перше місце:
Пивовар Олександр – капітан,
Потупа Леонід,
Ткачук В’ячеслав,
Данько Артур,
Боровик Олександр.
Переможці абсолютної першості нагороджені грамотами та перехідним кубком.
Організаційним комітетом, на чолі з керівником фізвиховання Миколою Ткаченком, також було визначено найтехнічніших гравців турніру. Ними стали Артюхов Ростислав, Горбовий Станіслав, Олефіренко Олексій , які також нагороджені грамотами.
Головний суддя – Юрій Назаров.
Усі ми дякуємо захисникам за можливість вчити, навчатися і проводити змагання для наших дітей.