Активісти ГО «У добрі руки», які опікуються притулком для собак у Переяславі, для перевезення безпритульних тварин тепер можуть використовувати новий автомобіль, повідомляє Proslav.
![ГО "У добрі руки" для перевезення безпритульних тварин тепер зможе використовувати нове авто](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/09/2023_09_04_6.jpg)
22 червня депутати підтримали зміну до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Переяславської міської ради на 2021-2023 роки, а саме доповнення спецтехніки шляхом придбання автомобіля для перевезення безпритульних тварин.
![ГО "У добрі руки" для перевезення безпритульних тварин тепер зможе використовувати нове авто](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/09/photo-5-2.jpg)
На придбання легкового автомобіля Fiat Fiorino витратили 595 900 гривень.
![ГО "У добрі руки" для перевезення безпритульних тварин тепер зможе використовувати нове авто](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/09/photo-1-5.jpg)
![ГО "У добрі руки" для перевезення безпритульних тварин тепер зможе використовувати нове авто](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/09/photo-2-4.jpg)
![ГО "У добрі руки" для перевезення безпритульних тварин тепер зможе використовувати нове авто](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/09/photo-3-3.jpg)
![ГО "У добрі руки" для перевезення безпритульних тварин тепер зможе використовувати нове авто](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/09/photo-4-4.jpg)
Парк місцевого ВУКГ уже поповнився новим транспортним засобом. Голова ГО «У добрі руки» Тетяна Чеботар зможе користуватися ним за потреби. Раніше для потреб притулку вона використовувала власний автомобіль.