05 грудня 2017 року перший заступник міського голови Григорій Карнаух в залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради провів робочу зустріч з жителями мікрорайону Підварки, які скаржилися на цілий ряд проблем цього мікрорайону. Серед них: проблема руху великовагового транспорту по вулиці Новокиївське шосе, відсутність тротуарів на прилеглих вулицях, незадовільна робота розважального закладу «Адреналін» у нічний час, блокування прилеглої території автотранспортом під час вивантажування товарної продукції біля магазину торгової марки «Наша Ряба», відсутність зупинки біля місцевого поштового відділення, незадовільний стан ливньової вуличної каналізації в осінньо-зимовий період, аварійний стан деяких старих дерев по вулицях, що становить потенційну небезпеку для жителів. За
результатами зустрічі була створена робоча група, яка терміново виїхала на місце і перевірила вказані у зверненнях громадян факти. Григорій Карнаух дав доручення відповідним структурним підрозділам з метою вирішення піднятих громадянами питань.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів