Передай інформацію про гніздо – захисти лелек: ДТЕК Київські регіональні електромережі запустив нову функцію на сайті

ДТЕК Київські регіональні електромережі запустив нову функцію на власному сайті. За її допомогою клієнти можуть повідомити про виявлені гнізда лелек на електроопорах та стан птахів в них. Цей новий функціонал стане важливим інструментом у захисті птахів та попереджені відключень світла у клієнтів через обвалення гнізд на електричні дроти. Компанія розробила його в рамках власного еколого-просвітницького проєкту #Лелеченьки, який вже допоміг захистити понад 10 тисяч білих лелек в Україні.

Нова функція на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі «#Лелеченьки: передай інформацію про гніздо» дозволить клієнтам повідомити про виявлені гнізда на електричних опорах та надати інформацію про кількість та стан птахів у ньому. Це допоможе енергетикам оперативно дізнаватися де саме з’явилися нові гнізда, щоб в подальшому укріплювати їх спеціальними захисними платформами, а також передавати важливі дані про лелек орнітологам-науковцям. Укріплення гнізд дозволяє захистити лелек від ураження струмом або загибелі через руйнування гнізда. А також попередити аварії на лініях та відключення світла у клієнтів.
«Попри війну компанія продовжує розвивати інфраструктуру електромереж, застосовуючи сучасні цифрові технології та спираючись на принципи сталого розвитку. Наша мета – надавати українцям якісні послуги з електропостачання і бути максимально дружніми до довкілля. Нова функція на сайті є продовженням нашого проєкту із захисту білого лелеки #Лелеченьки. З новою функцією і за допомогою наших клієнтів ми зможемо зберегти ще більше цих символічних для українців птахів», – підкреслив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.
 
Щоб передати інформацію про виявлене гніздо необхідно:
  1. перейти на сайт ДТЕК Київські регіональні електромережі та відкрити розділ «#Лелеченьки: передай інформацію про гніздо»;
     
  2. натиснути кнопку «Детальніше», заповнити форму та відправити її.
     
Після отримання та перевірки інформації енергетики, в разі такої необхідності, перенесуть гніздо на захисну платформу.

 
 
Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.
Група ДТЕК (DTEK Group) – лідер і найбільший приватний інвестор в енергетичний сектор України.
Компанії Групи ДТЕК займаються видобутком вугілля та природного газу, виробництвом електроенергії на вітрових, сонячних та теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на місцевому та міжнародному ринках, розподіляють та постачають електричну енергію споживачам, надають енергоефективні послуги клієнтам, розвивають мережі високошвидкісних зарядних станцій.
Відповідно до Нової Стратегії 2030, Група ДТЕК прагне трансформуватися в більш ефективний, екологічно чистий і технологічний бізнес, керуючись принципами ESG.
Мета ДТЕК – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.
У компанії працює майже 60 тис. співробітників.
З початку повномасштабного російського вторгнення Група ДТЕК виділила близько 800 млн гривень на підтримку Збройних Сил України та гуманітарну допомогу. Компанія безкоштовно забезпечила електроенергією військових, лікарні та об’єкти критичної інфраструктури в Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях на майже 350 млн гривень.
Група ДТЕК відновила електропостачання для майже 7 мільйонів споживачів у регіонах, постраждалих від бойових дій росії.
 
100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

 
ВІДДІЛ З КОМУНІКАЦІЙ

 
dtek-krem.com.ua

Додати коментар