1 серпня у залі засідань Переяславської міської ради відбулося чергове засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Переяславської міської ради, яке очолила голова комісії, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ольга ОГІЄВИЧ.
Члени комісії розглянули чотири питання порядку денного, а саме:
- Про розгляд заяви гр. Куцана Олександра Олеговича від 18.07.2023 року про прийняття на квартирний облік при виконавчому комітеті Переяславської міської ради, має статус учасника бойових дій.
- Про розгляд заяви гр. Бомчука Дмитра Вікторовича від 25.07.2023 року, щодо зміни складу його сім’ї, у зв’язку з народженням дитини.
- Про розгляд заяви гр. Назаренка Сергія Васильовича від 27.07.2023 року, щодо зміни складу його сім’ї, у зв’язку з одруженням.
- Про розгляд листа начальника КП «УК«ВУЖКГ» Переяславської міської ради Тетяни СУЩУК від 21.07.2023 №156 про надання службового жилого приміщення №3 по вул. Коцюбинського, буд. 3 в м. Переяславі Бориспільського району Київської області, двірнику підприємства Загорулько Людмилі Сергіївні.
- Про укладення договору найму на квартиру №12 по вул. Богдана Хмельницького, 50 в м. Переяславі Бориспільського району Київської області із Кудрею Марією Олександрівною.
Під час засідання було вирішено підготувати 5 проєктів рішень та подати їх для розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету Переяславської міської ради.