Збірна України, у складі якої був і переяславський спортсмен, на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики продемонструвала високий результат

У фінському Еспоо завершився молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Україну представляли на змаганнях 41 атлет, зокрема вихованець Переяславської ДЮСШ Владислав Ємець.
За підсумками змагань українські легкоатлети здобули два золота і два срібла та посіли 10 місце медального заліку за кількістю золота, і 13-ту позицію за загальним числом нагород.
Владислав представляв Україну у складі естафети 4х100 метрів.
Українська команда, у складі: Владислава Ємця, Андрія Васильєва, Іллі Попова, Олександра Сосновенка, показала час 40,01 (10-й результат в загальному заліку) – це найкращий показник сезону для молодіжної естафети.
Відділ з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Переяславської міської ради та Переяславська ДЮСШ висловлює свої найщиріші вітання та гордість із цього високого досягнення. Вітаємо Владислава Ємця та його тренера Миколу Мальченка з великим досягненням.
Ми вдячні їм за те, що вони піднесли спортивну славу Переяславщини на міжнародному рівні!