Члени постійної комісії з питань бюджету та фінансів; освіти, культури, роботи з молоддю, фізкультури та спорту, соціального захисту населення та охорони здоров’я розглянули питання порядку денного позачергової 55-ї сесії міської ради

29 червня в залі засідань Переяславської міської ради під керівництвом депутата міської ради, голови комісії Олексія Дикого відбулося засідання комісії з питань бюджету та фінансів. У засіданні взяли участь: члени комісії, керівники структурних підрозділів виконкому та міської ради – доповідачі з профільних питань. Після обговорення члени бюджетної комісії рекомендували до розгляду позачергової 55-ї сесії Перереяславської міської ради 8 скликання розглянуті питання порядку денного.

Результати поіменного голосування бюджет 29.06.23

***

29 червня у залі засідань Переяславської міської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю, фізкультури та спорту, соціального захисту населення та охорони здоров’я, яке провела голова комісії – депутат міської ради Ірина Слюсар. У засіданні взяли участь депутати-члени комісії, секретар ради Лідія Оверчук, заступник міського голови Оксана Степаненко, керівники окремих структурних підрозділів виконкому та міської ради, доповідачі з профільних питань. Присутні члени комісії розглянули питання, що відносяться до її компетенції та рекомендували їх до розгляду на засіданні позачергової 55 сесії міської ради.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитися, перейшовши за посиланням:

Результати поіменного голосування освіта 29.06.23

Додати коментар