ДТЕК з початку року убезпечив від аварійних відключень майже дві тисячі кілометри повітряних електроліній на Київщині

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі з початку року розчистили від гілок та сухих дерев майже дві тисячі кілометрів повітряних електроліній. Такі роботи убезпечать клієнтів від аварійних відключень світла, спричинених падінням гілок або дерев на електролінії, а також підвищать стабільність та надійність електропостачання Київщини.

Усього в 2023 році ДТЕК Київські регіональні електромережі розчистить від гілок та сухих дерев 4,3 тисячі кілометрів повітряних електричних ліній. Це необхідно, насамперед, щоб гілля дерев не ставали причиною пошкоджень електроліній, коли вони, наприклад, падають на проводи під час негоди.

«ДТЕК Мережі – відповідальний бізнес, основа і підтримка для нормального життя наших клієнтів. Під час негоди велика кількість поривів та відключень відбувається саме через падіння дерев та гілок на лінії 0,4-10 кВ. Щороку фахівці компанії проводять масштабну роботу з обрізання гілок. До кінця року ми плануємо розчистити ще понад 2,3 тисячі кілометрів. Завдяки розчистці трас електроліній від сухих гілок та дерев ми підвищуємо надійність електропостачання наших клієнтів», – зазначили в компанії.

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі проводять планову обрізку дерев, які ростуть виключно в охоронній зоні повітряних ліній електропередачі. В компанії наголошують, що опікуватися розчисткою трас від гілля дерев та порослі мають і самі клієнти. Згідно з Правилами охорони електричних мереж, відповідальними за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними є їхні власники та землекористувачі.

Мешканці приватного сектору повинні самостійно обрізати дерева та кущі на власних подвір’ях та присадибних ділянках. На безгосподарських територіях, пустирях – місцеві органи самоврядування. Для того щоб провести роботи безпечно – узгодьте час їх проведення з ДТЕК Київські регіональні електромережі через приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook чи за телефонами кол-центру 38(067/099/093)4957040, стаціонарний телефон (044)4590740 або завітавши до Центрів обслуговування клієнтів. Фахівці на період виконання робіт знеструмлять лінію для безпечної обрізки гілля.

 

ДОВІДКА

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – лідер і найбільший приватний інвестор в енергетичний сектор України..

Компанії Групи ДТЕК займаються видобутком вугілля та природного газу, виробництвом електроенергії на вітрових, сонячних та теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на місцевому та міжнародному ринках, розподіляють та постачають електричну енергію споживачам, надають енергоефективні послуги клієнтам, розвивають мережі високошвидкісних зарядних станцій.

Відповідно до Нової Стратегії 2030, Група ДТЕК прагне трансформуватися в більш ефективний, екологічно чистий і технологічний бізнес, керуючись принципами ESG.

Мета ДТЕК – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.

У компанії працює майже 60 тис. співробітників.

З початку повномасштабного російського вторгнення Група ДТЕК виділила близько 800 млн гривень на підтримку Збройних Сил України та гуманітарну допомогу. Компанія безкоштовно забезпечила електроенергією військових, лікарні та об’єкти критичної інфраструктури в Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях на майже 350 млн гривень.

Група ДТЕК відновила електропостачання для майже 7 мільйонів споживачів у регіонах, постраждалих від бойових дій росії.

100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

 

Додати коментар