Наслідки негоди у Переяславі: повалені дерева та розкриті дахи (фото та відео)

У середу, 24 травня, на Переяславщині пройшла перша весняна гроза. Однак крім свіжого повітря, вона принесла й падіння дерев на деяких вулицях міста.

Одне з них упало поряд з автомобілем журналіста Proslav біля другого корпусу Центру культури і мистецтв. У першого корпусу ЦКМ, кафе «Пектораль» та ахіологічного музею зірвало дах, місцями повідривавши шматки покриття. Працівники КП «Переяславське ВУКГ» вже працюють над ліквідацією наслідків негоди.

Також повідомляється, що через грозу та сильний вітер, деякі абоненти залишились без електропостачання. Над поверенням електроенергії працюють спеціалісти. Водночас керівництво компанії ХатаNET зазначає, що інтернет-підключення залишається стабільним, однак через негоду деякі лінії оптичного волокна «просіли». Працівники провайдера працюють для нормалізації роботи.

Найбільше постраждав центр міста. За словами очевидців, поруч з дитячим майданчиком (біля гуртожитку) по вулиці Шевченка блискавка влучила у дерево. Останнє розкололось навпіл. Чоловіки, що знаходились поруч, жартома кажуть, що спочатку подумали, що поруч розірвався снаряд.

“Шановна громадо!

Сьогодні Переяславщину накрила негода. Сильний вітер та гроза встигли наробити горя. Особливо у центральному районі міста.

Однак спеціалісти ВУКГ, ЖКГ, РЕСу та інтернет-провайдерів вже виїхали на місця й ліквідовують наслідки.

Працюємо швидко заради жителів.

З повагою голова громади Вячеслав Саулко” – допис міського голови.

Яка ситуація та загальні наслідки негоди – у фото та відеорепортажі:

Додати коментар